Privaatsuspoliitika

 

Käesoleva veebilehe omanik ja haldaja on Baltic Promotions OÜ, Punane 56, Tallinn, , ettevõtte registrikood 11142631 (edaspidi Korraldaja)

Järgnevalt selgitame, kuidas me kasutame Teie isikuandmeid, mille Te jätate ja/või esitate siis, kui meie veebisaiti (edaspidi „veebisait“) külastate ning mitmesuguseid veebisaidi teenuseid kasutate.

Käesoleva veebisaidi kaudu kogutavate isikuandmete vastutav töötleja on Baltic Promotions OÜ

 

1. Isikuandmete kogumine

Teavitame Teid eelnevalt iga kord, kui hakkame Teie kohta isikuandmeid koguma. Käesoleval ajal me ei kogu antud veebisaidi kaudu isikuandmeid.

 

2. Isikuandmete kasutamine

Isikupäratu tehnilise teabe Adformile edastamine aitab parandada meie veebisaitide külastamise kogemust, tagades, et sisu on kasutaja jaoks huvitav.

 

IP-aadresside kasutamine

Me ei kogu IP-aadresse ning kasutame üksnes kolmanda osapoole jälgimisvahendeid, nagu näiteks Google Analytics, et edastada ainult anonüümseid IP-aadresse. Rohkem infot: https://support.google.com/analytics/answer/2763052

 

Küpsistepoliitika ei kehti kolmandate osapoolte veebisaitide kohta

Pange tähele, et see küpsistepoliitika ei kehti veebisaidil loetletud kolmandate osapoolte veebisaitide privaatsustavade kohta ja me ei vastuta selliste tavade eest.

 

Küpsistepoliitika muudatused

Me võime teha muudatusi käesolevas privaatsuspoliitikas, mistõttu soovitame Teil need reeglid aeg-ajalt üle vaadata, et olla kursis meie kehtivate privaatsuseeskirjadega. Seda küpsistepoliitikat uuendati viimati 11. august 2023. aastal.

 

3. Veebisaidi kasutamine

KTG kogub statistikat selle kohta, milliseid veebisaidi valdkondi meie kasutajad külastavad ning milliseid tooteid kasutajad eelistavad. Kõnealused andmed ei hõlma isikuandmeid. KTG kasutab kogutud andmeid selleks, et suurendada teadmisi seoses veebisaidi kasutamisega. Nimetatud teavet kasutatakse veebisaidi täiustamiseks. Siiski kasutame kõigi kasutajate sirvimisandmeid, et mõista, kuidas meie kasutajad kogu kasutajagrupina veebisaiti kasutavad, ning selle taustal püüame täiustada oma veebisaiti. Me ei näe seda, kus Te viibite enne veebisaidi külastamist või sellelt lahkumist. Lisaks kogume teavet selle kohta, milliseid tooteid meie kasutajad kogu kasutajagrupina eelistavad. Kõnealust teavet kasutatakse samuti veebisaidi täiustamiseks.

 

4. Küpsised

Kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Lugege palun täiendavalt küpsiste kohta meie küpsistepoliitikast, mille leiate siit:

Küpsiste kaudu kogutud andmeid töötleme järgmistel eesmärkidel:

  • et hallata, täiustada ja optimeerida veebisaidi ja sellega seotud teenuste funktsioneerimist ning kasutajakogemust;
  • et teostada kliendi- ja kasutajaanalüüse ning segmentimist selleks, et paremini mõista meie kasutajaid, ning läbi statistiliste andmete kogumise paremini ja sihtotstarbeliselt pakkuda teenuseid kasutajatele, sealhulgas Teile.

 

5. Turvalisus

Rakendame turvameetmeid, et tagada meie sisekorra vastavus kõrgetele turvapoliitika standarditele. Seetõttu anname endast parima, et kaitsta Teie isikuandmete terviklikkust ja konfidentsiaalsust.

 

6. Muu

Küsimuste korral Baltic Promotions OÜ privaatsuspoliitika kohta palume võtta ühendust e-posti aadressil: estonia@sorbum.eu.

This site is registered on wpml.org as a development site.