Privatumo politika

 

Ši svetainė priklauso ir yra valdoma UAB ”Sorbum LT“”, J. Jasinskio g. 16G, LT-03163, Vilnius, įmonės registracijos numeris 125767647 (toliau – Sorbum Lt arba „mes“)..

Toliau paaiškiname, kaip naudojame asmens duomenis, kuriuos paliekate, ir (arba) kuriuos pateikiate, kai apsilankote mūsų svetainėje (toliau – Svetainėje) ir naudojatės įvairiomis joje teikiamomis paslaugomis.

UAB “Sorbum LT” yra Svetainėje surenkamų asmens duomenų valdytojas.

 

1. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS

Prieš pradėdami rinkti su jumis susijusius asmens duomenis, visada jus apie tai informuosime. Šiuo metu Svetainėje asmens duomenys nėra renkami.

 

2. ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMAS

Perduodama nuasmeninta techninė informacija „Ad form“ padeda pagerinti potyrį lankantis mūsų internetiniuose puslapiuose, užtikrina, kad turinys būtų įdomus vartotojui.

 

IP adresų naudojimas

Mes nekaupiame Jūsų IP adresų, o naudojamiems trečiųjų šalių stebėjimo įrankiams kaip „Google Analytics” perduodame tik nuasmenintus IP adresus. Daugiau apie tai čia:https://support.google.com/analytics/answer/2763052

 

Slapukų politika netaikoma trečiųjų šalių tinklalapiams

Prašome atkreipti dėmesį, kad ši slapukų politika netaikoma Tinklalapyje nurodytų trečiųjų šalių tinklalapių privatumo praktikai, o mes už šią praktiką neatsakome.

 

Slapukų politikos pakeitimai

Galime priimti šios privatumo politikos pakeitimų, todėl raginame jus periodiškai peržiūrėti šią politiką, kad nuolatos žinotumėte naujausią informaciją apie mūsų privatumo politikos tvarką. Ši slapukų politika paskutinį kartą atnaujinta 2023 m. rugpjūčio 11 d.

 

3. SVETAINĖS NAUDOJIMAS

SORBUM renka statistinius duomenis apie tai, kuriose Svetainės dalyse lankosi mūsų naudotojai ir kokiems produktams jie teikia pirmenybę. Ši informacija neapima asmens duomenų. Naudodama surinktus duomenis, KTG kaupia žinias apie tai, kaip naudojama Svetainė. Ši informacija naudojama tobulinant Svetainę. Tačiau mes naudojame visų naudotojų naršymo duomenis, siekdami suprasti, kaip mūsų naudotojai, kaip bendra grupė, naudojasi Svetaine, ir, remdamiesi šia informacija, stengiamės tobulinti Svetainę. Mes negalime matyti, kur jūs naršote prieš apsilankydami mūsų svetainėje arba išėję iš jos. Mes taip pat renkame informaciją apie tai, kokie produktai mūsų naudotojams, kaip bendrai grupei, patinka labiausiai. Ši informacija taip pat naudojama tobulinant Svetainę.

 

4. SLAPUKAI

Savo svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos apie mūsų slapukų naudojimo politiką galite rasti čia:

Duomenys, surinkti naudojant slapukus, yra tvarkomi šiais tikslais:

  • siekiant valdyti, tobulinti ir optimizuoti svetainės ir jos paslaugų veikimą bei su jomis susijusią vartotojų patirtį,
  • vykdant klientų ir naudotojų analizę ir segmentavimą, skirtą geriau suprasti mūsų naudotojus ir teikti geresnes ir labiau pritaikytas paslaugas mūsų naudotojams, taip pat ir jums, renkant statistinius duomenis.

 

5. SAUGUMAS

Naudojame saugumo priemones, siekdami užtikrinti, kad mūsų vidaus procedūros atitiktų aukštus mūsų saugumo politikos standartus. Atitinkamai, dedame visas pastangas, kad apsaugotume su jumis susijusių asmens duomenų kokybę ir vientisumą.

 

6. KITA

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie KTG vykdomą privatumo politiką, prašome kreiptis į Bendrovę elektroninio pašto adresu: win@sorbum.eu

This site is registered on wpml.org as a development site.